Wanny 

Nowoczesne i eleganckie wanny Riho to gwarancja jakości i trwałości. Cechują się jednak nie tylko wytrzymałością. Wanny Riho to minimalizm formy, który zgrabnie łączy się z elegancją oraz dbałością o najmniejszy detal. Oryginalna linia i pomysłowa konstrukcja sprawiają, że wanna Riho idealnie wkomponuje się w każdą, zarówno nowoczesną jak i klas...
Nowoczesne i eleganckie wanny Riho to gwarancja jakości i trwałości. Cechują się jednak nie tylko wytrzymałością. Wanny Riho to minimalizm formy, który zgrabnie łączy się z elegancją oraz dbałością o najmniejszy detal. Oryginalna linia i pomysłowa konstrukcja sprawiają, że wanna Riho idealnie wkomponuje się w każdą, zarówno nowoczesną jak i klasyczną łazienkę. Nie można zapomnieć również o bezpieczeństwie eksploatacji, którą zapewnia holenderski producent. W ofercie również wanny firmy Roltechnik charakteryzujące się wytrzymałością oraz niskim współczynnikiem ścierania. Zapraszamy do podkategorii po więcej szczegółów.
Więcej

Podkategorie

Akcesoria wannnowe

Wanny Riho wyróżniają się charakterystyczną formą homogeniczej, pozbawionej spoin i łączeń brył, a także niebanalnymi kształtami i bogatym wyborem modeli i rozmiarów. Istotnym dodatkiem do tych wyjątkowych produktów są wyselekcjonowane akcesoria wannowe, które wpływają na poprawę funkcjonalności i możliwości wanien. Są to między innymi panele, zagłówki czy stelaże/nóżki wannowe.

Asymetryczne

Wanny Riho to umiejętne połączenie funkcjonalności z nowoczesnymi rozwiązaniami, komfortem i atrakcyjną ceną. Każda wanna potrzebuje wokół siebie nieco wolnej przestrzeni. Najbardziej wymagające są zwłaszcza wanny asymetryczne. Cechuje je maksimum użyteczności przy niezwykle ciekawej formie. Wanny asymetryczne Riho mają rozmiary, które pozwalają na swobodne wyprostowanie nóg w kąpieli. Sam kran umieszczany jest tak, aby dostęp do niego był dogodny, a jednocześnie by nie przeszkadzał w kąpieli. Wanna asymetryczna jest niezwykle wygodna, poza tym jest oszczędna i nieszablonowa pod względem designu. Między innymi dlatego wciąż znajduje nowych zwolenników.

Owalne

Idealna kąpiel powinna być czymś więcej niż tylko i wyłącznie zabiegiem czysto higienicznym. Między innymi dlatego kształt wybieranej wanny powinien być przemyślany. Przemyśleć należy także wielkość oraz rodzaj materiału. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Wanny Riho charakteryzują się odpowiednim wyprofilowaniem a także wysoką jakością wykończenia, co sprawia że oferta stanowią idealne rozwiązanie dla wymagających klientów. Wanny owalne z reguły dobrze prezentują się w łazienkach o nieco większym metrażu, chociaż nie jest to zasadą. Dzięki swoim funkcjonalnym kształtom, wanny owalne mogą z powodzeniem występować w formie wolnostojącej, jak i ustawione pod ścianą czy we wnęce. Wanna owalna jest wyjątkowo elegancka, co sprawia że dodaje łazience szyku i stylu. Oprócz tego wanny owalne Riho są wyjątkowo wygodne w trakcie kąpieli.

Prostokątne

Wanny akrylowe zdobyły domowe łazienki już jakiś czas temu. Zawdzęczają to bezpośrednio swoim unikatowym cechom - wytrzymałości, ciepłu, antypoślizgowości i doskonałemu wyglądowi. Wanny prostokątne to klasyczne rozwiązanie, które oferuje spory komfort i funkcjonalność. Wanny w formie prostokąta świetnie nadają się również pod zabudowę. Prostokątne wanny Riho dostępne są w mocno zróżnicowanej stylityce i rozmiarach. Do wybranych wanien można kompletować: obudowy, parawany i akcesoria m.in. nóżki, uchwyty i zagłówki.

Symetryczne

Wanny symetryczne Riho to niezwykle szeroka gama produktów. Wanna symetryczna charakteryzuje się równymi długościami boków przyprostokątnych. Podobnie jak w przypadku innych wanien marki Riho, cechuje je najwyższa jakość wykonania oraz niebanalny wygląd, który zmienia oblicze łazienki, nadając jej szyku, stylu i charakteru.

Wolnostojące

Każda wanna marki Riho została stworzona z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu podczas codziennej kąpieli, przy zachowaniu praktyczności, funkcjonalności oraz wysokiej jakości wykonania. W domowej łazience każdy detal odgrywa sporą rolę. Wanna to kluczowy element jej aranżacji. Wanny wolnostojące to obecnie luksus, na który mogą sobie pozwolić głównie Ci, którzy dysponują dużą łazienką lub pokojem kąpielowym. Ogromny wybór modeli, kształtów i rozmiarów sprawia, że niełatwo wybrać tą jedną jedyną wannę. Pomocne okazuje się jednak przeanalizowani swoich potrzeb, możliwości aranżacyjnych. Wanna wolnostojąca z zasady zajmuje sporo miejsca, dlatego też należy dobrze przemyśleć miejsce, w którym będzie ustawiona.