Riho Dore 160x70

Dore

Dostępność :

100


330,48 zł

1) Materiały
Wanny firmy RIHO produkowane są z akrylu – nieporowatego tworzywa sztucznego wysokiej jakości, barwionego w całym przekroju i dostępnego w wykończeniu z połyskiem lub matowym. Wszystkie wanny firmy RIHO są wzmocnione od spodu specjalną płytą oraz warstwą poliestrowego włókna szklanego.
2) Anty-poślizg
Akryl posiada naturalnie szorstką powierzchnię, dzięki której stopy pewnie przylegają do dna wanny.
3) Szybkie ocieplanie
Powierzchnia akrylowa niemal natychmiast przybiera temperaturę wody, co eliminuje nieprzyjemne uczucie chłody wywoływane kontaktem z zimną wanną.
4) Izolacja termiczna
Materiał ten jest dobrym izolatorem termicznym i długo utrzymuje temperaturę kąpieli, dzięki Czemy nie trzeba stale dolewać ciepłej wody.
5) Izolacja dźwiękowa
Aryl dobrze izoluje także dźwięki, znacznie zmniejszając hałas związany z napełnianiem wanny wodą, czy korzystaniem z prysznica.
6) Konserwacja wanny
Akryl posiada nieporowatą powierzchnię, która zapobiega rozwojowi bakterii oraz osadzaniu się kamienia, tłuszczu i mydła na ścianach wanny. W rezultacie konserwacja jest ograniczona do minimum - wystarcz szybkie opłukanie prysznicem i wytarcie gąbką lub wilgotną szmatką (w razie potrzeby można zastosować nie powodujący zarysowań środek czyszczący) i gotowe!
7) Uszkodzenia i rysy
Akryl jest materiałem odpornym na uderzenia i rzadko powstają na nim rysy. Jeśli jednak jakieś wystąpią, można je usunąć bardzo drobnym, wodoodpornym papierem ściernym (nr 2000), a powstałe zmatowienie zlikwidować środkiem do polerowania karoserii samochodowych. Ten ostatni zabieg nie jest konieczny w przypadku powierzchni matowych. W ten sam sposób można usunąć nawet przypalenie, na przykład od papierosa pozostawionego na krawędzi wanny.
8) Budowa i wygoda
Wszystkie modele wanien firmy RIHO charakteryzują się oryginalnym designem i pomysłową konstrukcją, która przede wszystkim zapewnia komfort kąpieli. Ponadto, wanny RIHO są wyjątkowo głębokie, chociaż dzięki specjalnej budowie wykorzystują niewiele więcej wody niż standardowe wanny.

Czy towar jest dostępny?

Większość wanien firmy RIHO jest DOSTĘPNYCH u producenta. W celu upewnienia się czy dana wanna jest dostępna prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

WYSYŁKA:

Standardowy czas realizacji zamówienia na RIHO wynosi od 3 do 4 dni roboczych.

Podane terminy wyliczane są w oparciu o dni robocze. Wszelkie dni wolne, soboty, niedziele oraz dni świąteczne nie są wliczane do podanego czasu realizacji zamówienia.

Uwaga: Każdą wannę wysyłamy na palecie EUR tak aby bezpiecznie do Państwa trafiła.

Polecane produkty