Parawany nawannowe

Parawany nawannowe 

Parawany nawannowe to idealne rozwiązanie dla łazienek o niewielkim metrażu. Dzięki zastosowaniu parawanu, mamy możliwość wyboru pomiędzy orzeźwiającym prysznicem, a relaksującą kąpielą. Jeśli chcemy i jednego i drugiego, parawany nawannowe Riho to produkty skierowane właśnie do nas. Producent oferuje dwa typy parawanów: linie Nautic oraz Scandi...

Parawany nawannowe to idealne rozwiązanie dla łazienek o niewielkim metrażu. Dzięki zastosowaniu parawanu, mamy możliwość wyboru pomiędzy orzeźwiającym prysznicem, a relaksującą kąpielą. Jeśli chcemy i jednego i drugiego, parawany nawannowe Riho to produkty skierowane właśnie do nas. Producent oferuje dwa typy parawanów: linie Nautic oraz Scandic. Obie są lekkie i pozbawione ram w formie, a także wykonane z bezpiecznego szkład przezroczystego z powłoką RIHO Shield w standardzie. Czym jest wspomniana powłoka? Jej zadaniem jest zapobieganie osadzaniu się mydła, kamienia i nieczystości na powierzchni, dzięki czemu na szkle nie obserwujemy charakterystycznych bruzd i zaschniętych, spływających kropel wody.

Czym różnią się linie Nautic i Scandic? Rozróżnia je przede wszystkim grubość szkła (Nautic – 6 mm, Scandic – 8 mm) oraz sposób instalacji. Parawan Nautic instalowany jest za pomocą aluminiowego profilu z mechnizmem unoszącym do ściany. Ten tym mocowania w sposób znaczny zmniejsza zużycie dolnej uszczelki. Parawan Scandic isntaluje się przy pomocy płaskich zawiasów (chromowanych, wykonanych z mosiądzu).

Najważniejszymi wyróżnikami parawanów nawannowych marki Riho jest czystość i minimalizm formy, który łączy się w maksymalną użyteczmością, elegancją i wrodzonym pięknem. Parawany posiadają możliwość składania na ścianę, co zwiększa wydogę ich codziennego użytkowania.

Więcej

Podkategorie

RIHO Alta
Trzyskrzydłowy, składany parawan nawannowy z możliwością składania na dwie strony. Profile z wysokiej jakości aluminium anodyzowanego. Szkło hartowane 4mm. Powłoka RIHO Shield. Pasuje do większości wanien. Łatwo go zainstalować.
RIHO Nautic

Parawany nawannowe marki Riho Nautic idealnie sprawdzą się w niewielkiej łazience. Produkt łączy w sobie największe zalety wanny i kabiny prysznicowej. Grubość szkła wynosi 6mm. Pokryta jest ona specjalną powłoką RIHO Shield, który pozytywnie wpływa na uytrzymanie czystości szklanej powierzchni, w tym także jej wyglądu.

RIHO Scandic

Parawany nawannowe Riho Scandic to świetne rozwiązanie dla łazienek o niewielkich rozmiarach. Szkło pokryte jest specjalną powłoką RIHO Shield, która w znaczny sposób wpływa na utrzymanie parawanu w czystości. Grubość szkła linii Riho Scandic to 8mm. Minimalizm formy efektywnie łączy się tutaj z elegancją i maksymalną wygodą użytkowania.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów