Walk IN

Walk IN 

Kabiny walk in - czyli kabiny otwarte to przede wszystkim ogromna wygoda, przestronne wejście i spore możliwości. W ofercie producenta znajdziemy aż trzy eleganckie linie kabiny otwartych: Fjord, Scandic oraz Polar. 

Podkategorie

NEW TRENDY WALK IN

NEW TRENDY jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która od 2006 roku stale powiększa grono klientów na terenie kraju i poza jego granicami. Oferujemy kabiny prysznicowe o wysokiej renomie i uznanej pozycji na rynku.

Nasze produkty to efekt perfekcyjnego połączenia dwóch sił: wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz designu na światowym poziomie. 
Siłą napędową sukcesu naszej firmy jest pasja, którą mierzymy zadowoleniem naszych klientów.

Kabiny NEW TRENDY przenoszą w świat nowoczesnej łazienki, która urzeka pięknem i doskonałością rozwiązań. Wysoka jakość materiałów i dbałość o detale gwarantuje poczucie komfortu, harmonii i luksusu.

W szerokiej ofercie produktowej znajdują się także brodziki, umywalki, meble łazienkowe, panele prysznicowe, zestawy natryskowe i systemy odwodnień.

Produkty oferowane przez NEW TRENDY obecne są na kilkunastu rynkach międzynarodowych. Nasze kierunki eksportowe to m.in. Niemcy, Holandia, Czechy i Rosja.

RIHO Polar

Kabiny prysznicowe linii Riho Polar nie posiadają żadnych ruchomych części. Ich ogromną zaletą jest zapewnienie bezpośredniego dostępu do strefy prysznicowej. Szkło o grubości 8mm tworzy wyjątkową, przejrzystą przestrzeń umiejętnie wydzieloną z pozostałej części łazienki. Budowa ścianek prysznicowych Polar Walk IN oparta jest na niezwykle wytrzymałych profilach ściennych, łącznikach narożnych oraz górnych wspornikach wykonanych w całości z chromowanego mosiądzu.

RIHO Scandic

Stylowa ścianka prysznicowa Riho Scandic S400, wykonana z hartowanego szkła o grubości 8mm, pokrytego powłoką zabezpieczającą RIHO Shield. Ścianka proponowana jest zarówno pod brodzik, jak i do układania bezpośrednio na podłodze. Tafla zasłony oraz powłoka są objęte 5-letnią gwarancją ze strony producenta. Zawiady i wsporniki kabiny wykonane są z mosiądzu wykończonego chromem. Ze względu na subtelny, pozbawiony profili design zasłony oraz solidna konstrukcja stylowo i przede wszystkim funkcjonalnie wzbogacają łazienkowy wystrój.