Walk IN

Walk IN 

Kabiny walk in - czyli kabiny otwarte to przede wszystkim ogromna wygoda, przestronne wejście i spore możliwości. W ofercie producenta znajdziemy aż trzy eleganckie linie kabiny otwartych: Fjord, Scandic oraz Polar. 

Podkategorie

RIHO Polar

Kabiny prysznicowe linii Riho Polar nie posiadają żadnych ruchomych części. Ich ogromną zaletą jest zapewnienie bezpośredniego dostępu do strefy prysznicowej. Szkło o grubości 8mm tworzy wyjątkową, przejrzystą przestrzeń umiejętnie wydzieloną z pozostałej części łazienki. Budowa ścianek prysznicowych Polar Walk IN oparta jest na niezwykle wytrzymałych profilach ściennych, łącznikach narożnych oraz górnych wspornikach wykonanych w całości z chromowanego mosiądzu.

RIHO Scandic

Stylowa ścianka prysznicowa Riho Scandic S400, wykonana z hartowanego szkła o grubości 8mm, pokrytego powłoką zabezpieczającą RIHO Shield. Ścianka proponowana jest zarówno pod brodzik, jak i do układania bezpośrednio na podłodze. Tafla zasłony oraz powłoka są objęte 5-letnią gwarancją ze strony producenta. Zawiady i wsporniki kabiny wykonane są z mosiądzu wykończonego chromem. Ze względu na subtelny, pozbawiony profili design zasłony oraz solidna konstrukcja stylowo i przede wszystkim funkcjonalnie wzbogacają łazienkowy wystrój.