RIHO

RIHO 

RIHO – holenderska firma z ponad 50-letnią tradycją, posiadająca 6 oddziałów na terenie całej Europy. Jako producent wyposażenia łazienek wyróżnia się estetyką minimalizmu i nowoczesnym designem.

W Polsce działa od 2000 roku z sukcesem wyznaczając nowe trendy na rodzimym rynku. Riho posiada własne zespoły projektowe, dla których komfort,...

RIHO – holenderska firma z ponad 50-letnią tradycją, posiadająca 6 oddziałów na terenie całej Europy. Jako producent wyposażenia łazienek wyróżnia się estetyką minimalizmu i nowoczesnym designem.

W Polsce działa od 2000 roku z sukcesem wyznaczając nowe trendy na rodzimym rynku. Riho posiada własne zespoły projektowe, dla których komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo są wartościami nadrzędnymi. Współpracuje ze starannie wyselekcjonowaną grupą salonów łazienkowych i projektantów wnętrz. Sieć autoryzowanych serwisantów zapewnia fachową obsługę posprzedażową w całej Polsce.

Więcej

Podkategorie

RIHO Hamar
Kolekcja Hamar marki Riho to kabiny projektowane z myślą o zapewnieniu maksimum szczelności, a co za tym idzie komfortu użytkowania i funkcjonalności. Aluminiowa, ramowa konstrukcja to najlepsza gwarancja całkowitego ograniczenia potencjalnych wycieków na zewnątrz kabiny. Półokrągłe kabiny Hamar wykonane są z hartowanego szkła o grubości 6mm, pokrytego powłoką Riho Shield. Wysokość kabin: 195 cm.
RIHO Lucena

Kolekcja Lucena marki Riho to kabiny projektowane z myślą o zapewnieniu maksimum szczelności, a co za tym idzie komfortu użytkowania i funkcjonalności. Aluminiowa, ramowa konstrukcja to najlepsza gwarancja całkowitego ograniczenia potencjalnych wycieków na zewnątrz kabiny. Półokrągłe kabiny Lucena wykonane są z hartowanego szkła o grubości 6mm, pokrytego powłoką Riho Shield. Wysokość kabin: 195 cm.

RIHO Nautic

Riho Nautic to kabiny prysznicowe o nowoczesnym wyglądzie. Produkt mocowany do ściany za pomocą aluminiowego profilu z mechanizmem unoszącym, co znacznie redukuje zużycie dolnej uszczelki. Kabiny Nautic wykonane są z hartowanego szkła o grubości 6mm, pokrytego ochronną powłoką RIHO Shield. Powłoka zapobiega osadzaniu się osadu z kamienia i mydła. Duże, uchylne drzwi bez elementów stałych zapewniają bardzo szerokie wejście do kabiny. W przypadku kabin prysznicowych, skrzydła z serii Nautic można zestawiać ze skrzydłami z serii Fjord.

RIHO Scandic

Kabiny prysznicowe Riho Scandic wyróżniają się płaskimi, nowoczesnymi zawiasami z mechanizmem unoszącym, które wykonane są z wytrzymałego, chromowanego mosiądzu. Wprowadzenie takiego rozwiązania zmniejszyło zużywanie uszczelek progowych, co bezpośrednio wpływa na wydłużenie ich żywotności. Szkło użyte do produkcji kabin ma grubość 8mm i jest pokryte zabezpieczającą powłoką Riho Shield w standardzie. Seria kabin Scandic to minimalizm formy, czystość i maksimum komfortu połączonego z funkcjonalnością. Kabiny doskonale komponują się z estetyką mebli łazienkowych marki Riho.