Kabiny kwadratowe

Kabiny kwadratowe 

Podkategorie

RIHO Hamar
Kabiny RIHO Hamar wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką Riho Shield. Wysokość kabiny 195 cm. Rozmiar brodzików dla kwadratowych to 80x80, 90x90 oraz 100x100 cm. 
RIHO Lucena

Kabiny prysznicowe z linii Lucena zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej szczelności. Ramowa, aluminiowa konstrukcja jest swoistą gwarancją całkowitego ograniczenia potencjalnych wycieków na zewnątrz kabiny. Kabiny Lucena dostępne są w wersjach półokrągłych oraz kwadratowych. W niniejszej kategorii oferujemy Państwu te drugie. W przypadku kabin prostokątnych istnieje możliwość zestawienia dowolnej konfiguracji rozmiarów w zakresie 80-120 cm. Kabiny wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką Riho Shield. Wysokość kabiny 195 cm.

RIHO Nautic

Kwadratowa kabina N209 marki Riho Nautic, z powłoką ochronną RIHO Shield w standardzie to gwarancja trwałości, funkcjonalności na lata. Skrzydła kabiny wykonane są z hartowanego szkła o grubości 6mm. Zastosowanie powłoki RIHO Shield znacznie ułatwia czyszczenie. Produkt cechuje ponadto dwustopniowy zakres regulacji +/- 5 mm oraz chromowane profile z mechanizamem unoszącym. Całość sprawia, że kabina Riho Nautic to produkt wart swojej ceny, odmieniający oblicze łazienki, nadając jej lekkości, funkcjonalności oraz należnej elegancji.

RIHO Scandic

Kwadratowe kabiny prysznicowe marki Riho Scandic to dość szeroka kategoria produktów. Wśród produktów znajdziemy np. kabiny składające się z dwóch podwójnych ruchomych tafli szklanych połączonych zawiasami, wyróżniające się bezprofilowym designem. Innym typem kabiny jest model M203, który składa się z drzwi (lewa lub prawa),  słupka stałego oraz tafli bocznej. Drzwi są osadzone w zawiasach z mechanizmem unoszącym, który podnosi je w momencie otwierania. Z kolei GC85200 to kabina składająca się z dwóch płaszczyzn o równej szerokości, otwieranej i nieruchomej. Delikatny design kabin z serii Riho Scandic oraz ich solidna konstrukcja stylowo i funkcjonalnie wzbogacają aranżację każdej łazienki. Wszystkie kabiny wykonano z hartowanego szkła o grubości 6-8mm w zależności od konkretnego modelu. Szkło pokryte jest specjalną powłoką zabezpieczającą Riho Shield. jej zadaniem jest ochrona powierzchni szkła przed osadzaniem brudu, osadu z mydła czy twardej wody.