Drzwi do wnęki

Drzwi do wnęki 

Podkategorie

RIHO Nautic

Drzwi prysznicowe Riho Nautic wykonane z hartowanego szkła o grubości 6mm to stylowe, trwałe i funkcjonalne rozwiązanie, przeznaczone nie tylko do dużych łazienek. Drzwi można stosować do montażu z brodzkiem lub bez niego. Produkt jest przystosowany do zabudowy wnęk prysznicowych, które ostatnimi czasy stają się wyjątkowo popularne - zwłaszcza w łazienkach aranżowanych w nowoczesny sposób. Profile osadzone są na zawiasach z funkcjonalnym mechanizmem unoszącym. unoszenie drzwi następuje w momencie ich otwierania, co chroni brodzik lub posadzkę przed porysowaniem przez drobiny mogące się znajdować między spodem drzwi, a powierzchnią nrodzika lub posadzki. Zawiasy oraz wsporniki wytworzono z mosiądzu pokrytego chromem. Zapewnia to kabinie solidność, przy jednoczesnym zapewnieniu niezwykłej stabilności całej konstrukcji.

RIHO Ocean
Riho OCEAN to przesuwne drzwi do wnęki o wymiarach od 980 do 1400 mm. Szkło hartowane przezroczyste z powłoką -Shield (grubość szkła 8mm), bezprogowe wejście. Wysokoć drzwi to 1950 mm. 
RIHO Scandic

Drzwi prysznicowe marki Riho Scandic to stylowe rozwiązanie przeznaczone zwłaszcza do aranżacji łazienek w nowoczesnym stylu. Drzwi do wnęki wykonane są z hartowanego szkła (6-8mm) pokrytego warstwą ochronną Riho Shield. Zadaniem powłoki jest ochrona powierzchni szkła przed osadzaniem się na niej osadu z mydła, wody i brudu. Zawiasy oraz wsporniki wykonano z mosiądzu pokrytego warstwą chromu. Subtelny bezprofilowy design drzwi oraz solidna konstrukcja, sprawiają że kabina jest nie tylko elegancka ale i trwała. Funkcjonalne rozwiązanie wzbogacające wystrój każdego typu łazienki.

Roltechnik Ambient Line

Szerokie, rozsuwane drzwi i nowoczesny wygląd - taka jest linia produktów Roltechnik Ambient Line. Elegancja, minimalizm i wysoka jakość wykonania.

Roltechnik Kinedoor Line

Nowoczesne wzornictwo w prostej formie. Duże, przeźroczyste powierzchnie szklane w połączeniu z widocznym, masywnym mechanizmem prowadzenia dodadzą każdej łazience niepowtarzalnego, futurystycznego wyglądu.

Roltechnik Proxima line

Roltechnik Proxima Line to klasyczne drzwi prysznicowe z wieloma dodatkami. Chromowane profile zapewniają lepszy wygląd i trwałość. Produkt cechuje trwałość, elegancja i zapewnienie maksimum komfortu podczas codziennego użytkowania.