Półokrągłe

Półokrągłe 

Przed zakupem prysznica warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaki typ brodzika będzie najbardziej odpowiedni dla konkretnego typu łazienki. Brodziki półokrągłe to jedne z najczęściej spotykanych typów brodzika w polskich domach. Ze względu na estetykę i budowę, półokrągły brodzik najlepiej prezentuje się w niewielkich pomieszczeniach. "wepchn...

Przed zakupem prysznica warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaki typ brodzika będzie najbardziej odpowiedni dla konkretnego typu łazienki. Brodziki półokrągłe to jedne z najczęściej spotykanych typów brodzika w polskich domach. Ze względu na estetykę i budowę, półokrągły brodzik najlepiej prezentuje się w niewielkich pomieszczeniach. "wepchnięty" w róg łazienki oszczędza miejsce, jednocześnie dobrze się prezentując. Półokrągłe brodziki akrylowe marki Riho to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy szukają wysokiej jakości produktu w rozsądnej cenie i nieszablonowym, nowoczesnym designie. Brodziki i wanny marki Riho znudowane są z akrylu sanitarnego wzmacnianego. Sama ich konstrukcja wzmacniana jest specjalną płytą z włókna poliestrowego. Wszystko to sprawia, że brodziki Riho to produkty eleganckie, nowoczesne, funkcjonalne i trwałe, czego najlepszym potwierdzeniem powinna być oferowana gwarancja producenta wynosząca 10 lat!

Więcej
na stronę
650,67 zł

Negocjuj cenę ! Na każdy produkt firmy Roltechnik możemy Państwu zaoferować indywidualną wycenę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu !

Produkt dostępny
784,74 zł

Negocjuj cenę ! Na każdy produkt firmy Roltechnik możemy Państwu zaoferować indywidualną wycenę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu !

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów