Brodziki 

Brodziki Riho to innowacyjne produkty innowacyjnego producenta. Riho gwarantuje wysoką jakość oraz elegancję, która zmieni oblicze każdej łazienki. Minimalizm łączy się tutaj z subtelną elegancją, która idealnie wpasowuje się w niemal każdy typ łazienki. W ofercie holenderskiego producenta znajdziemy brodziki w różnych rozmi...

Brodziki Riho to innowacyjne produkty innowacyjnego producenta. Riho gwarantuje wysoką jakość oraz elegancję, która zmieni oblicze każdej łazienki. Minimalizm łączy się tutaj z subtelną elegancją, która idealnie wpasowuje się w niemal każdy typ łazienki. W ofercie holenderskiego producenta znajdziemy brodziki w różnych rozmiarach i kształtach - od ultrapłaskich do wysokich. Zapraszamy do podkategorii.

Więcej

Podkategorie

Asymetryczne

Brodziki asymetryczne firmy Riho to idealne rozwiązanie do niewielkich łazienek wykonywanych w nowoczesnym stylu. Wysoka jakość wykonania i bogaty wybór to tylko niektóre wyznaczniki oferty. Elegancja i czysta forma w jednym.

Kwadratowe

Brodziki prysznicowe cechuje prostota, czysta instalacja, ochrona cieplna, jak i akustyczna, bezproblemowe utrzymanie porządku oraz odporność na wilgoć i zagrzybienie. Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się brodziki kwadratowe. Determinuje to między innymi ich uniwersalność i możliwość dopasowania niemal do każdego typu łazienki. Ten typ brodzika popularny jest między innymi wśród osób, które dysponują niezbyt dużą przestrzenią użytkową, a pragną wyposażyć łazienkę w sprzęty funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu, tanie i niewielkie. Akrylowa powierzchnia brodzików Riho jest wykonana z akrylu sanitarnego wzmacnianego, trwałego i łatwego w utrzymaniu czystości. W ramach tej kategorii produktów mają Państwo do wyboru zarówno brodziki ultrapłaskie, jak i wysokie. Brodziki kwadratowe idealnie nadają się do montażu narożnego, ale także do ekspozycji w centralnym punkcie łazienki. Szeroki asortyment brodzików Riho o różnych kształtach i głębokościach daje możliwość dobrać brodzik do każdej kabiny.

Panele brodzikowe

Panele brodzikowe stanowią uzupełnienie brodzików wysokich marki Riho. Wybierając panel należy zwrócić uwagę na to, czy pasuje on do konkretnego modelu brodzika. Jeśli mają państwo wątpliwości w tej kwestii, zapraszamy do kontaktu - sklep@dekori.eu.

Półokrągłe

Przed zakupem prysznica warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaki typ brodzika będzie najbardziej odpowiedni dla konkretnego typu łazienki. Brodziki półokrągłe to jedne z najczęściej spotykanych typów brodzika w polskich domach. Ze względu na estetykę i budowę, półokrągły brodzik najlepiej prezentuje się w niewielkich pomieszczeniach. "wepchnięty" w róg łazienki oszczędza miejsce, jednocześnie dobrze się prezentując. Półokrągłe brodziki akrylowe marki Riho to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy szukają wysokiej jakości produktu w rozsądnej cenie i nieszablonowym, nowoczesnym designie. Brodziki i wanny marki Riho znudowane są z akrylu sanitarnego wzmacnianego. Sama ich konstrukcja wzmacniana jest specjalną płytą z włókna poliestrowego. Wszystko to sprawia, że brodziki Riho to produkty eleganckie, nowoczesne, funkcjonalne i trwałe, czego najlepszym potwierdzeniem powinna być oferowana gwarancja producenta wynosząca 10 lat!

Riho Basel

Ultrapłaskie brodziki Riho Basel to propozycja dla osób, które poszukują eleganckiego brodzika o małej wysokości. Brodziki Basel są pozbawione rantów, dzięki czemu możliwe jest zlicowanie ich z podłogą. Możliwy jest montaż zarówno w podłodze na równi z płytkami, jak i na podłodze lub na nóżkach. Odpływ Basela przykrywa łatwo zdejmowalny akrylowy dekiel, który idealnie wpisuje się w design brodzika.
Brodziki Basel urzekają klasą i elegancją. Płaska akrylowa powierzchnia zachwyca i od pierwszego wejrzenia zaprasza do wnętrza. Brodziki Basel pasują do każdego typu łazienki. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, mogą być z powodzeniem użyte tak w przestronnej łazience, jak i w trudnych do aranżacji niszach. Są doskonałe do przestrzeni zaplanowanych jako pozbawione barier architektonicznych (dla niepełnosprawnych). Niewielka wysokość oraz specjalny system odwodnienia czynią je idealnymi do wykorzystania także w starym budownictwie. 
Brodziki Basel są lekkie, trwałe, odporne na działanie temperatury i światła oraz na odkształcenia, a ponadto łatwe do utrzymania w czystości. Wybierz odpowiedni brodzik dla siebie spośród 17 dostępnych wariantów.