FUGA SOAP ECO 1L 06010

Dostępność :

Produkt dostępny na magazynie | Wysyłka 24h


42,90 zł

 3 - tyle osób kupiło ten produkt w ciągu ostatniego tygodnia

Fuga-Soap Eco to ekokompatybilny detergent do zmywania resztek i śladów Fugalite Eco i Fugalite Eco Invisible. Koncentrat na bazie wody, przyjazny dla środowiska i zdrowia użytkowników.


Fuga-Soap Eco zapewnia właściwości myjące odpowiednie do czyszczenia po wyspoinowaniu jak i zwykłej konserwacji, powierzchni ceramicznych, gresowych i kamiennych. 

Zalety produktu:

- polecany na podłogi i ściany
- rozcieńczalny wodą we wszelkich proporcjach
- odpowiedni do materiałów litych i porowatych
- odpowiedni do wrażliwych marmurów
- idealny do użycia w pomieszczeniach


OBSZAR ZASTOSOWANIA


Przeznaczanie: Usuwanie resztek resztek i śladów Fugalite Eco i Fugalite Eco Invisible z powierzchni ceramicznych.

Podłoża:
- płytki ceramiczne, gres porcelanowy
- mozaika szklana, marmur i kamienie naturalne


Nie stosować: na podłożach nieodpornych na środki zasadowe!TECHNOLOGIA UŻYCIA

Przygotowanie podłoży
Podłoże powinno być oczyszczone z kurzu. Fugalite / Eco Fugalite muszą być dokładnie utwardzone.

Sposób użycia
Fuga-Soap Eco jest żółtawą, gotową do użycia cieczą, którą można rozcieńczać wodą w każdej proporcji zależnie od typu zabrudzenia. Wstrząsnąć butelką przed otwarciem dla przywrócenia jednorodności cieczy.

Nanoszenie
Zaleca się przed użyciem wykonanie próby w niewyeksponowanej części powierzchni. Fuga-Soap Eco należy rozprowadzić równomiernie na powierzchni i pozostawić na czas potrzebny do zadziałania na zmywane zabrudzenia, czas ten może się zmieniać się od 10 do 30 minut w zależności od ilości czasu (co najmniej 24h), który upłynął od aplikacji i chłonności powierzchni. Następnie należy ścierać mechanicznie powierzchnię za pomocą filcu polerskiego. Przy ostatnim myciu spłukać obficie i osuszyć. Użycie odkurzacza do prania na mokro, gwarantuje całkowite usunięcie resztek. W przypadku dużych powierzchni zalecane jest użycie maszyny myjącej z filcem polerskim. Operację powtórzyć w przypadku silnych zabrudzeń. 

Czyszczenie
Mycie narzędzi z resztek Fuga-Soap Eco wykonuje się przez wypłukanie w dużej ilości wody. 

Inne wskazówki
Fuga-Soap Eco jest płynnym detergentem. Przed użyciem zaleca się osłonić szczelnie drzwi, okna, gumowe uszczelki, meble, elementy lakierowane, wanny i brodziki prysznicowe z materiałów syntetycznych jak akryl, PVC itp. oraz wszystkie powierzchnie, które mogą być narażone na kontakt bezpośredni lub kontakt z oparami. 


Polecane produkty