Deante

Deante 

Baterie kuchenne Deante to nie tylko wysoka jakość. To także spore zróżnicowanie w zakresie stylistyki oraz sposobu montażu. Deante to gwarancja wysokiej klasy asortymentu łazienkowego. Nowoczesne baterie o geometrycznych kształtach i stylistycznie dopasowanej wylewce.

Podkategorie

Chili

Baterie kuchenne marki Chili Deante to cztery produkty, z których każdy cechuje indywidualność i zróżnicowany wygląd. Łączy je długa wylewka, która ma zapewnić komfort podczas codziennego używania. Niezwykle intrygującym produktem serii Chili jest bateria zlewozmywakowa z przyłączem filtra wody BDS 064M. Znajdziemy tu jednak także klasyczne kuchenne rozwiązania. Przykładem jest bateria zlemozmywakowa stojąca z długą wylewką BDS 060M oraz bateria zlemozmywakowa stojąca z wyciąganą wylewką kod: BDS 071M. 

Cubic

Baterie kuchenne Deante Cubic to produkty wysoce użyteczne i niezwykle praktyczne. Serię cechuje wysoka stojąca wylewka. W przypadku modelu BDD 062M, wylewka przybiera charakterystyczną postać litery "U". Model BDD 063M wyposażony jest w stojącą wylewkę prostokątną. Co ponadto cechuje serię Deante Cubic? Równe płaszczyzny i proste kąty, minimalizm oraz idealne dopasowanie do obowiązującej mody aranżacji kuchennej - to tylko niektóre wyróżniki linii baterii Cubic. Produkty cechuje także wysoka jakość wykonania - wszystkie modele wyposażone są w głowice ceramiczne. Baterie dostępne są w wykończeniu chrom.

Elipsa

Bateria kuchenna marki Deante Elipsa to klasyczna bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką w kształcie litery "U". Ze względu na wysoką jakość oraz funkcjonalność, produkt nagradzany w kilku prestiżowych konkursach branżowych.

Floks

Bateria kuchenna z linii Deante Floks to klasyczne połączenie elegancji i użyteczności. Bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką w kształcie litery "U" doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Produkt wykonany z mosiądzu pokrytego warstwą chromu. Baterie Deante to wysoka jakość w rozsądnej cenie.

Funkia

Baterie kuchenne z serii Funkia Deante to dwa zróżnicowane produkty. Pierwszy to klasyczna bateria zlewozmywakowa ścienna BEF 080M. Drugi to bateria zlewozmywakowa stojąca z długą wylewką BEF 060M. Oba produkty wykonano z wysokiej jakości mosiądzu pokrytego warstwą chromu oraz wyposażono w ceramiczne głowice.

Hortensja

Bateria kuchenna zlemozmywakowa z serii Hortensja marki Deante, charakteryzuje się opływowym, zaokrąglonym kształtem, co sprawia że do aranżowanych pomieszczeń wprowadza dozę harmonii i łagodności. Dźwignia baterii o podłużnym kształcie, przypomina spłaszczony owal. W środku ozdobiona jest subtelnym wgłębieniem, co ułatwia sterowanie strumieniem wody.

Jaguar

Kolekcja baterii Jaguar marki Deante cechuje dynamiczna, lekka forma inspirowana doskonałym z natury Jaguarem. Niespotykany nigdzie indziej design sprawia, że baterie kuchenne Jaguar stanowią wyrazisty akcent każdej kuchni. Seria Jaguar objęta jest 7 letnią gwarancją udzielaną przez Wytwórnię Armatury Deante, która kładzie szczególny nacisk na wykorzystanie najlepszych surowców i zachowanie najwyższych standardów przy produkcji armatury. Sprawdzona jakość i efektowne wzornictwo są gwarantem zadowolenia użytkowników serii Jaguar przez długie lata.

Lucerna

Baterie kuchenne z linii Lucerna marki Deante to najwyższa jakość, elegancja i nieszablonowość, która nadaje kuchni uroku i szyku. Kolekcja baterii kuchennych Lucerna składa się z dwóch produktów: bateria BEL 060D ma funkcjonalny kształt, a jej wylewka przybiera charakterystyczną postać litery "U". Urządzenie posiada głowicę o kącie obrotu 90 stopni. Bateria BEL 080D stylistyką nawiązuje do innych produktów z serii Lucerna. Charakteryzuje ją długa, prosta wylewka i ciekawie wyglądające uchwyty odpowiadające za ciepłą i zimną wodę.

Minimal

Baterie kuchenne z serii Minimal marki Deante, jak sama nazwa wskazuje cechuje prostota i elegancja, która sprawia że urządzenia idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza. Pozbawienie ozdobników nie jest wadą linii Minimal - przeciwnie, nadaje jej to uroku, klasy i nieszablonowości. Geometryczne kształty armatury przekładają się na tworzenie niepowtarzalnego charakteru pomieszczenia, jednocześnie stanowią surowy, nieco luksusowy akcent. Ostre linie, wyraźne łuki i równoległe płaszczyzny to cechy charakterystyczne minimalistycznego kierunku w dziedzinie wystroju wnętrz.

Molla

Bateria kuchenna marki Deante Molla to produkt, który od pierwszego wejrzenia zachwyca swoją niebywałą oryginalnością. Najbardziej charakterystycznym elementem produktu jest sprężynowa wylewka, którą skutecznie odróżnia tę baterię od wszystkich pozostałych dostępnych na rynku. Sprężynowa wylewka to jednak nie tylko zabieg czysto aranżacyjny. Dzięki niej nalanie wody nawet do dużego garnka, czy mycie naczyń staje się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Powierzchnia baterii pokryta jest najwyższej jakości chromem, dzięki czemu cieszy się wysokim połyskiej oraz odpornością na zmatowienia i odbarwienia.