Baterie kuchenne

Baterie kuchenne 

Baterie kuchenne marki Deante to produkty zróżnicowane nie tylko ze względu na stylistykę, ale także różny sposób montażu. W tej kategorii produktów znajdziemy między innymi baterie stojące z wyciąganą słuchawką, czy wylewką typu oraz klasyczne baterie ścienne. W oferowanych bateriach producent stosuje ceramiczne głowice. Dodatkowo baterie oznac...

Baterie kuchenne marki Deante to produkty zróżnicowane nie tylko ze względu na stylistykę, ale także różny sposób montażu. W tej kategorii produktów znajdziemy między innymi baterie stojące z wyciąganą słuchawką, czy wylewką typu oraz klasyczne baterie ścienne. W oferowanych bateriach producent stosuje ceramiczne głowice. Dodatkowo baterie oznaczone symbolem "PROECO" wyposażone są w głowice o parametrach zmniejszających zużycie wody. Wśród baterii kuchennych marki Deante znajdują się wszystkie najbardziej popularne formy: wylewki „U”, sztorcowe i prostokątne. Dodatkowymi udogodnieniami są modele z wyciąganą wylewką, z przyłączem do filtra wodnego oraz uchylne.

Więcej

Podkategorie

Blue Water

Sztorcowe, zlewozmywakowe baterie kuchenne Blue Water są produktami wykonanymi z najnowszej technologii ULTRA-SOFT, która ma być gwarantem długiej i bezawaryjnej pracy urządzeń. Ruchome elementy wewnętrzne kranu ślizgające się po uszczelniaczach i oringach są nie tylko idealnie odpolerowane, ale także pokryte galwanicznym chromem wysokiej jakości. Powoduje to wydłużenie żywotności poszczególnych elementów uszczelniających. Baterie Blue Water to wysoka jakość wykonania każdego elementu, ceramiczna głowica, nowoczesna stylistyka i wzornictwo, przystępna cena oraz 5-letnia gwarancja producenta.

Deante

Baterie kuchenne Deante to nie tylko wysoka jakość. To także spore zróżnicowanie w zakresie stylistyki oraz sposobu montażu. Deante to gwarancja wysokiej klasy asortymentu łazienkowego. Nowoczesne baterie o geometrycznych kształtach i stylistycznie dopasowanej wylewce.