Peonia

Peonia 

Deante Peonia to kolekcja baterii, których korpus posiada okrągły kształt. Decyduje to o tym, że Peonia świetnie sprawdza się zwłaszcza w subtelnych aranżacjach, między innymi w nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach. Nie jest tajemnicą fakt, iż inspiracją dla nazwy kolekcji był kwiat o tej samej nazwie, który wyróżnia nie tylko uroda, ale t...

Deante Peonia to kolekcja baterii, których korpus posiada okrągły kształt. Decyduje to o tym, że Peonia świetnie sprawdza się zwłaszcza w subtelnych aranżacjach, między innymi w nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach. Nie jest tajemnicą fakt, iż inspiracją dla nazwy kolekcji był kwiat o tej samej nazwie, który wyróżnia nie tylko uroda, ale także niezwykła wytrzymałość i odporność na mrozy. Oprócz tego subtelne płatki kwiatów Peoni stwarzają niezwykłe, okazałe rośliny. 

Wracając jednak do kolekcji, warto wspomnieć, że w jej skład wchodzą trzy modele baterii: umywalkowa, wannowa oraz natryskowa. Nieduży, podłużny otwór umieszczony w dźwigni, dodaje całości lekkości i nieszablonowości. Dzięki temu dźwignia nie tylko elegancko wygląda, ale także zyskuje na funkcjonalności. Baterie łazienkowe Peonia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wyposażone są w ceramiczne głowice. Firma Deante obejmuje je aż 7-letnią gwarancją.

Więcej
DARMOWA WYSYŁKA!
DARMOWA WYSYŁKA!
DARMOWA WYSYŁKA!
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów